İLÇEMİZDE FESTİVAL ÇOSKUSU-SÜNNET ŞÖLENİ

Belediyemiz bu yıl dördüncüsünü düzenlediği; 4.Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm festivalini büyük coşku ile gerçekleştiriyor.

4.Doğa,Kültür,Sanat ve Turizm festivali kapsamında geleneksel Sünnet Şöleni belediye düğün salonunda yaklaşık 100 çoçuğun erkekliğe ilk adım atması ile başladı.Belediye başkanımız Osman Topaloğlu" Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz sünnet şölenimiz ile peygamber Efendimiz (s.a.v) bir sünnetini yerine getirmekle birlikte sağlıklı ellerde ve yerlerde sağlıklı nesillerin devam etmesi düşüncesi ile organizasyonları inşallah sürdüreceğiz"dedi.

Sünnet şöleni düzenlenen konvoyun ardından Atatürk anıtına çelenk sunumuyla tamamlandı. Burada bir konuşma yapan başkan Topaloğlu “ Bu yıl festivalimiz Sünnet Şöleni ve Bisiklet Gezisinden oluşmaktadır. Çünkü Gazze’de bir çok kardeşimiz hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim. Bu yüzden festival programımızın eğlence kısımlarını iptal ettik ”dedi.

19 Mayıs belediyesinin festival programı kapsamında bisiklet gezisi yarın saat 11.00’de 19 Mayıs saat kulesi önünden başlayarak sahilde keyifli cafe önünde son bulacak.