19 Mayıs İlçesi’nde Coşkulu Bayramlaşma

19 Mayıs İlçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programları gerçekleşti.

Bayram namazının ardından ilk olarak Cami Cemaati ile bayramlaşan, 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ardından ilçedeki resmi bayramlaşma töreninde Belediye Düğün Salonunda ilçe halkıyla bir araya gelerek tek tek bayramlarını tebrik etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklarla bayramlaşan protokol üyeleri Şehit Ailelerini de tek tek gezerek bayramlarını tebrik etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Saat 16.30 ‘da Seçim Koordinasyon Merkezinde partililerde bayramlaştı.

Resmi programların ardından Ramazan Bayramı boyunca ilçe esnafını tek tek gezerek bayramlarını tebrik eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Bayramlar birlik ve beraberliğimizin pekiştiği mübarek günlerdir. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. İnşallah 24 Haziran akşamı ikinci bayramı da yaşamak bizlere nasip olur.’’dedi.