Emniyet Müdürü ve Jandarma Bölük Komutanından Başkanımıza Ziyaret.

19 Mayıs Yeni İlçe Emniyet Müdürü Sn Hacı Osman Dağıstan ve 19 Mayıs Yeni İlçe Jandarma Bölük Komutanı Sn Abdullah Tekelier başkanıız Sn Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu “Hem İlçe Emniyet Müdürümüze hem de İlçe Jandarma Bölük Komutanımıza görevlerinde başarılar dilerim ”dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu sözlerine şöyle devam etti.” Öncelikle ilçemize hoş geldiniz. Halkımızın huzuru ve güvenliği için el birliği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kurum ve kuruluşlar olarak dayanışma, birlik ve beraberlik duygusu içinde hareket etmek ilçemizin huzuru ve güvenliği için çok önemli. Bizim kolluk kuvvetlerimizin, ister polisimiz ister askerimiz olsun talepleri bizim için öncelikli taleplerdir. Çünkü yapılan görevin önemini biz çok iyi biliyoruz ”dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu ziyaretlerinden dolayı Sn Hacı Osman Dağıstan’a ve Sn Abdullah Tekelier’e teşekkür etti. İlçe ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler Verdi. Daha sonra karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular.