GÜZEL ANILARLA AYRILIYORUM.

Antalya’nın Gazipaşa İlçesine atanan İlçe Kaymakamımız Kadir Ekinci’ye veda yemeği düzenlendi.

Başkanımız Osman Topaloğlu ve Tertip Komitesi'nce, Antalya Gazipaşa Kaymakamlık görevine atanan İlçe Kaymakamımız Kadir Ekinci için Koç Restaurantta yemek verildi.

Başkanımız Osman Topaloğlu, "Kaymakamımız Kadir Ekinci, 6 sene önce 19 Mayısımız’da göreve başladı. Mütevazı kişiliği ile hemşerilerimizin gönlünde taht kurmuştur. 19 Mayısta tabii ki çok önemli katkıları olmuştur. İlçemizde görevde bulunduğu süreçte olaylara ve kişilere yaklaşımı hep yapıcı olmuştur. Kaymakamımız insanları kırmamaya özen gösteren bir kişiliğe sahiptir. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum" dedi.

Konuşmalarından sonra, Başkanımız Osman Topaloğlu, ilce Kaymakamımız Ekinci’ye plaket ve hediyelerini sundular.

2008 Yılında ilçede göreve başladığımda kamu kurum belediye kaymakamlık olarak proje bazında çalışmalar başlattığını belirten, Kaymakam Kadir Ekinci,19 Mayıs’ta, gece gündüz demeden 19 Mayıs adına hep beraber projeler ürettik, ilçemizin sorunlarını sıkıntılarını bir an önce ortaya koyalım, bir çözüm yolu bulalım, diye gecemizi gündüzümüze katarak var gücümüzle çalıştık. İlçemizden memnun ayrılıyorum.19 Mayısta başarılı bir çalışma temposu yakalamışız, 6 yıl boyunca yatırımlarla dâhil olmak üzere, ilçemiz 1. sıraya gelmiş. Bu başarı, Eski bakanımız Suat Kılıç’ın, belediyemizin ,kurum arkadaşlarımızın, muhtarların uyumlu çalışmasıyla alakalı bir şeydir.19 Mayıs’ta Barajın yapılmasından üniversitenin yapımına, gece yaralıları grup yollarının asfaltının yapımına kadar, spor tesislerinin, gençlik merkezinden Dereköy’de ki kamp alanına kadar, tüm yapılan işler bize ve 19 Mayıs’lılara çok keyif verdi. Bu yatırımlar 19 Mayıs’lıların özlemiydi” dedi.