Belediyemizde SDS Yenilendi.

Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi ile Belediyemiz arasındaki Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek, uzatıldı.

Belediyemiz Başkanlık Makamında gerçekleşen imza törenine Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin Sever, Şube Başkan Yardımcısı Hakan Çiftçi, işyeri temsilcisimiz Hidayet Demir ile birim müdürleri katıldı.

Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin yenilenerek, tekrar imzalanmasından dolayı İmza töreninde yaptığı konuşmada, Bem-Bir-Sen’in bugüne kadar yaptığı SDS’leri belediye başkanları ile diyalog içerisinde anlaşarak, yaptıklarını belirterek, “Belediye başkanımız tarafından yapılan bu güzel katkıya karşılık çalışanlarımızda elinden geleni yaparak, belediyeye gelen insanları gülerek karşılayıp, gülerek göndermek zorundadır. Bu sayede vatandaşa daha kaliteli hizmet vermiş oluruz. Hepinize SDS’nin hayır ve bereket getirmesini diler, belediye başkanımız Osman Topaloğlu’na bu güzel katkısından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu  “Gerek memurlarımız gerekse işçilerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda hassas davranıyoruz; çünkü daha öncede söylediğimiz gibi emeğe ve alınterine saygılıyız. Sözleşmemiz hepimize hayırlı olsun ” dedi.