Futbol Yıldız Erkekler,Futbol Küçük Erkekler İl Birincilerinden Başkanımıza Ziyaret.

   Futbol Yıldız Erkekler İl Birincisi ve Futbol Küçük Erkekler İl Birincisi 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu sporcuları başarılarını ve mutluluklarını başkanımız Osman Topaloğlu ile paylaştılar.

Başkanımız Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret eden sporculara, Atatürk Ortaokul Müdürü Onur Gündüzcü ve öğretmenleri de eşlik etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu “ Öncelikle ziyaretiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Sporcularımızı bu güzel başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Spora destek olmaya her zaman devam edeceğiz. Verilen desteklerin karşılığında böyle güzel başarılar olması bizleri de çok mutlu ediyor ”dedi.

19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Müdürü Onur Gündüzcü “ Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Spor Faaliyetleri kapsamında yapılan yarışmalarda Futbol Yıldız Erkekler İl Birinciliği ve Futbol Küçük Erkekler İl Birinciliği ile ilçemize dönmekten çok mutluyuz “dedi.

Gündüzcü “Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu gerek ulaşım, gerekse diğer konularda bizlere her zaman destek olmuştur. Her zaman her konuda desteğini bizden esirgemeyen başkanımıza teşekkür ederim” dedi.