Başkanımız Osman Topaloğlu Öğrencilerle Fidan Dikti.

Başkanımız Osman Topaloğlu 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle öğrencilerle fidan dikti.

Etkinliğe Başkanımız Osman Topaloğlu,19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet İlkokulu,19 Mayıs Anadolu Lisesi,60.Yıl Anadolu Lisesi, Atatürk Ortaokulu, Şehit Vural Akdeniz Anaokulu, Anadolu İmam hatip Lisesi, İmam hatip Ortaokulu, Tekel İsmail Çolak İlkokulundan öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

19 Mayıs İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Nafız Kurt Spor Tesisi yanına çeşitli cinslerde fidan diktiler.

Başkanımız Osman Topaloğlu “Yeşilin öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını günümüzde, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmamız için herkesin elinden geldiğince ağaçlandırma yapması gerekiyor.

19 Mayıs belediyesi olarak her zaman mevcut yeşil alanlarımızı korumak görevi bilinciyle hareket ettik. Ağaçlarımızı, ormanlarımızı koruyalım ve sahip çıkalım “dedi.

Her yıl binlerce fidanı toprakla buluşturuyoruz diyen başkanımız Osman Topaloğlu “Belediyemizin fidanlığında farklı cinslerde 25 bin adet fidan bulunmaktadır. Kendi imkânlarımızla yetiştirdiğimiz fidanları gerek park bahçe işleri, gerekse toplu fidan dikimi organizasyonları ile toprakla buluşturarak, her yıl 5 bin ile 10 bin adet arasında fidan dikimi yaparak geleceğimize büyük yatırım yapıyoruz ”dedi.