Belediyemiz Standına Ziyaretçi Akını Devam Etti.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu ( SAMKON) tarafından İstanbul Feshane’de bu yıl 8. si düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri Fuarında Belediyemiz standı örf, adet, gelenek, görenek ve turizm potansiyeli ile dikkat çekmeye devam etti.

Belediyemiz standı fuarın üçüncü gününde de ziyaretçi akınına uğradı. Samsun’un turizm, örf, adet, gelenek ve göreneklerinin tanıtıldığı; bakanların, milletvekillerinin, üst düzey bürokratların ve yöneticilerin, iş adamlarının, sanatçıların, sporcuların ve birçok ünlünün katıldığı tanıtım fuarında ikram olarak mısır ekmeği, yoğurt ve meyve ikram edilmeye devam edildi.

Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinin tanıtılması amacıyla deltada konaklayan dört yüzün üzerindeki kuş türünü temsilen çeşitli doldurulmuş kuşların sergilenmesine devam edildi. Dondurulmuş kuşlar ziyaretçilerin dikkatini çekti.

Başkanımız Osman Topaloğlu “Samsunlu hemşehrilerimizle buluştuğumuz bu fuarda hizmet ve projelerimizi gurbetçilerimizle paylaşıyoruz.19 Mayısta ’ki gelişim ve değişimin gurbetçilerimizi mutlu ettiğini görmek, bizleri de mutlu ediyor “dedi.