İlçemiz Judoda Başarı Elde Etmeye Devam Ediyor.

İlçemiz judoda başarı elde etmeye devam ediyor. 18-20 Mart tarihleri arasında Aydın ili Atatürk Spor Salonunda yapılan, Okullar Arası Judo Yıldızlar Türkiye şampiyonasında, Yıldızlar kategorisinde 38.kg da Türkiye 2.si olan Reşithan Yiğit, başkanımız Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başarısını Başkanımız Osman Topaloğlu ile paylaşan başarılı judocu Reşithan Yiğit’e Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu, 19 Mayıs Belediye Spor Kulübü Başkan Yardımcısı İlfet Gören ve Judo Antrenörü Mustafa Soytürk eşlik etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu “ Sporcumuz Reşithan Yiğit’i tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. İlçemizde spor ile ilgilenen gençlerimizin sayısı gün geçtikçe artıyor. Biz bundan gerçekten çok mutlu oluyoruz. Gençlerimizin doğru zaman geçirmeleri, sporla ilgilenmeleri ne güzel. Birde buna böyle güzel başarılar eklenince mutluluğumuz daha da artıyor. Sporcumuzu yetiştiren antrenörümüz Sayın Mustafa Soytürk’e de ayrıca teşekkür ederim “dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu“ Sporcumuzu tebrik eder, desteğini bizden esirgemeyen başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na çok teşekkür ederim ”dedi.