Atatürk Ortaokulu İlçemize Başarı İle Döndü.

Yıldız Erkek Futbol takımı 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Rize ilinde yapılan Türkiye Şampiyonası grup elemelerini birinci olarak tamamlayıp, Türkiye’de son 32 takım arasına girmeyi başardı.

19 Mayıs Atatürk Ortaokulu sporcuları başarılarını ve mutluluklarını başkanımız Osman Topaloğlu ile paylaştılar.

Başkanımız Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret eden sporculara, Atatürk Ortaokul Müdürü Onur Gündüzcü ve öğretmenleri Serkan Yiğiter, Özgür Cinel eşlik etti.

19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Müdürü Onur Gündüzcü “ 6-9 Mayıs tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenecek olan yarı final müsabakalarına katılacaklarını ve bu müsabakadan başarı ile dönmeyi hedeflediklerini söyledi. Gündüzcü “ Amacımız ilimizi ve ilçemizi Türkiye Şampiyonasında en iyi şekilde temsil etmektir. Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na bir kez daha bizlere olan desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu “ Öncelikle ziyaretiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Sporcularımızı bu güzel başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Spora destek olmaya her zaman devam edeceğiz. Verilen desteklerin karşılığında böyle güzel başarılar olması bizleri de çok mutlu ediyor ”dedi.