YÖRÜKLER MAHALLESİNDE BÜYÜK ÇOŞKU

Başkanımız Osman Topaloğlu mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkanımız Yörükler Mahallesini ziyaret etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu “Yörükler Mahallemizde alt yapı problemi çözülmeden, standart üzeri yollar yapılamaz. Doğal gaz ana hattı buradan geçerek tekel sigara fabrikasına ulaşacak.(1 milyon 620bindolar).Ayrıca alt yapı projesi tamamlanmak üzere alt yapı sorunu 2 yıl içinde bitecek ve ardından sahilden taş köprüye kadar duble yol ışıklandırmalı olacak. Yörükler mahallemiz kıyı çizgisi yeniden yapılacak.

Çeltik konusunda şikâyetçi olan arkadaşlarla çiftçiyi buluşturduk. Kanalların genişletilmesine başlanılacak. Çeltiğin 7 trilyon bu ilçenin ekonomisine katkısı var. Yeni kabineye bunu sunarak, çeltik ile ilgili yasanın değişmesini isteyeceğiz.

Yörükler ve Dereköy mahallemiz İÖO bahçelerine halı saha, voleybol, basketbol sahasının yer aldığı spor kompleks sahası projemiz var. Bakanlıktan ödeneğini bekliyoruz.10 gün içinde bu projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Yörükler Mahallesi sahilinin mendirek projesi DLH’de, hazır kısa süre içinde ödenek çıkartılmasını sağlayarak bu projemizi de hayata geçireceğiz. Yörük kültürüne uygun bir düğün salonu içinde çalışmalarımız sürüyor” dedi.