Kaymakam Mehmet Fatih Geyim ve Kaymakam Kudret Kurnaz'dan Başkanımız Osman Topaloğlu’na Ziyaret.

Kaymakam Geyim ve Kurnaz Başkanımız Osman Toplaoğlu, Başkan Yardımcımız Süleyman Eroğlu ve Belediye Meclis Üyemiz Mahmut Çakmak ile bir süre sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkanımız Osman Topaloğlu," Merzifon Kaymakamımız Mehmet Fatih Geyim Bey kısa süreliğine de olsa ilçemizde görev yapmış bir Kaymakamımızdır.Ziyaretleri bizi çok memnun etmiştir. Ayrıca Taşova Kaymamımız Kudret Kurnaz Bey ise 19 Mayıs ilçemizin bir evladı olarak bizleri unutmayarak ziyaret etmesi bizleri çok memnun etmiştir " dedi.

Amasya Merzifon Kaymakamı Mehmet Fatih Geyim ise konuşmasında; " Uzun zaman sonra görev yapmış olduğum bu şirin de olmak çok güzel.19 Mayıs ilçesindeki gelişim ve değişim beni çok mutlu etti.19 Mayıs İlçesindeki gerçekleşen yatırımların birçoğu bazı illerimizde bile göremediğimiz yatırımlar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim"dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu, Amasya Merzifon Kaymakamı Mehmet Fatih Geyim ve Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz’a İlçede gerçekleşen yatırımlar hakkında bilgi verdi.