Başkanımız Osman Topaloğlu Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak oldu.

Karagöl Şehit Arif Çetin İlköğretim Okulunda düzenlenen karne törenine katılan Başkanımız Osman Topaloğlu öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesiyle karne heyecanı yaşayan Karagöl Şehit Arif Çetin İlköğretim Okulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak olan Başkanımız Osman Topaloğlu okul bahçesinde düzenlenen törende öğrencilere karne dağıttı ve Teog Sınavında okul 3.sü olan Ayşegül Bilici’ye hediyesini taktim etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu “ Geleceğin büyükleri sizlersiniz. Bizlere düşen görev ise sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için daha çok çalışmak. Kiminiz doktor, kiminiz öğretmen, kiminiz mühendis, kiminiz belediye başkanı, kiminiz kaymakam olacaksınız. Yarın bu ülkede sizler söz sahibi olacaksınız. Sizlerden isteğimiz okuyan, üreten, sorumluluk sahibi birer birey olmanızdır. Tatilde eğlenin, dinlenin ve bol bol kitap okuyun “dedi.

Okul Müdürü Ahmet Elibol ise konuşmasında; Okulumuza bu zamana kadar her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.