Gelişimin ve Değişimin Sürekliliği İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden onların istek taleplerine çözüm bulmaya çalışan Başkanımız Osman Topaloğlu, her zaman olduğu gibi Ramazan Ayında da halkla iç içe.

Başkanımız Osman Topaloğlu fırsat buldukça 19 Mayıs’lı vatandaşları 7’den 70’e ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Sürekli halkın arasında olmayı tercih eden başkanımız gerek belediye de gerekse vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp, sorunlarına çözüm bulmak için elinden geleni yapıyor. Çocuklara da yoğun sevgi ve ilgi gösteren başkanımız, onların da istek ve düşüncelerini dinliyor.

Vatandaşların tüm sorularını büyük bir içtenlikle cevaplayan Başkanımız Osman Topaloğlu’na vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor.Başkanımız Osman Topaloğlu; “Gelişimde ve değişimde sürekliliği yakalayarak, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde belediye hizmetlerini ilçemizin her noktasına ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

19 Mayıslı’lar, halk ile iç içe olan bir belediye başkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını ve yapılan çalışmaları beğendiklerini dile getirirken, Başkanımız Osman Topaloğlu’nun başarılarının devamını dilediler.