Başkanımız Osman Topaloğlu’ndan Protokole İftar Yemeği

Başkanımız Osman Topaloğlu’ndan Protokole İftar Yemeği

Başkanımız Osman Topaloğlu tarafından organize edilen iftar yemeğine, 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Abdullah Tekelier, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yöntem, Ziraat Bankası BallIca Şubesi Müdürü Emine Aydın Paşaoğlu, İlçe Müftüsü Hasan Görer, daire amirleri, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Başkanımız Osman Topaloğlu iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada;  Geleneksel hale getirdiğimiz bu iftar programında bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Bu iftar yemeği, ilçemizde büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir” dedi.

Son zamanlarda İlçe halkının merakla beklediği doğalgaz anlaşmasının müjdesini de veren Başkanımız Osman Topaloğlu; Doğalgaz’da sorun kalmadı, taraflar anlaştı, İmzalar 19.06.2015 Cuma günü itibariyle atıldı. Şu an da yatırımcı firma EPDK’(Enerji Piyasası Denetleme Kurulu)’dan Lisans onayı bekliyor. Bir hafta içinde onayın gelmesi bekleniyor. Bundan sonra hattın hangi mahallelere gideceği tamamen taleple alakalı, talep edeceksiniz ki yatırımcı firma doğalgaz hattını o mahallelere ulaştırsın “dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu konuşmasının sonunda;  “İftar programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Ramazanınız ve bayramınızın hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağınız günler olmasını temenni ediyorum ”dedi.