Başkan Topaloğlu Şehit Annelerinin Elini Öptü, Bayramlarını Kutladı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçede bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Şehit ailelerinin kutsal birer emanet olduklarını belirten Başkan Topaloğlu, "Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, sizlere de sabırlar diliyorum. Bilin ki acılarınız hepimiz için aynıdır. Bizler Şehitlerimizi Unutmadık! Unutturmayacağız!  Ve Unutulmayacaklarını biliyoruz. Çünkü Türk Milleti 'Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez' şeklinde gür sesle haykıran bir Millettir. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi.

AY YILDIZLI BAYRAĞIN AL RENGİ SOLMASIN

Şehit aileleri ile sohbet eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu "Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Bu topraklar için canlarını seve seve veren şehitlerimizin yakınları bizim için kutsal bir emanettir. Emanete sahip çıkmak görevimizdir. Onlarla beraberiz, birlikteyiz. Ay yıldızlı bayrağın al rengi solmasın diye canlarını feda eden vatan evlatlarımızın ruhları mübarek olsun. Güvenlik kuvvetlerimizin özverileri ve milletimizin vakur duruşu sayesinde bizi bölmek isteyenler başarılı olamayacak. Şehit ailelerine ve gazilerimize şunu hatırlatmak istiyorum, sizlerin hizmetinizdeyiz, emrinizdeyiz hangi sorununuz olursa olsun bütün kapılarımız sizler için açıktır" diye konuştu.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun kendilerini Kurban Bayramı dolayısıyla ziyaret etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getiren şehit yakınları, ziyaretleriyle kendilerinin yalnız hissetmediklerini ve sahiplenildiklerini belirterek, "Her zaman bizlerin yanımızda olduğunuzu biliyor ve hissediyoruz" dedi.