Başkanımız Hacı Ziyaretinde.

hacziyBaşkanımız Osman Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Eroğlu ile birlikte hac vazifesini yerine getirip kutsal topraklardan dönen Hacıları evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hac farizasını yerine getirerek evlerine dönen hacılara ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Başkanımız Osman Topaloğlu ve Başkan Yardımcımız Süleyman Eroğlu’na Hacılar zemzem suyu ve hurma ikram etti. Ziyaretlerde hacıların yakın ilgisiyle karşılaşan Başkanımız ve Başkan yardımcımız Hacılardan kutsal topraklarda yaşadıkları anıları dinledi.

Hacıları tek tek ziyaret ederek dualarını aldıklarını belirten Başkanımız Osman Topaloğlu, “Kutsal vazifelerini yerine getirerek sağ salim memleketlerine gelen Hacılarımızı evlerinde ziyaret ediyor, o kutsal mekândaki anılarını dinliyor, dualarını alıyoruz. Hac vazifesini yerine getiren tüm Hacılarımızın ibadetlerini Allah Kabul etsin” dedi.

Kendisinin de 8 yıldır haça gitmek için beklediğini belirten Başkanımız Osman Topaloğlu “Hacılarımızla bir araya gelerek, kutsal topraklarda yaşadıklarını dinliyoruz ve mutlu oluyoruz. Orada yaşadıklarını dinledikçe, sanki oradaymışız gibi huzur buluyoruz.8 yıldır gitmek için bekliyorum, inşallah önümüzdeki yıl o müthiş atmosferi yerinde yaşamak bana da nasip olur”dedi.