Başkanımız Osman Topaloğlu Kent Konseyi Toplantısına Katıldı.

19 Mayıs Kent Konseyi Başkanı Serkan Eroğlu başkanlığında 2016 yılı bütçe görüşmelerinin yapıldığı genel kurul toplantısına Başkanımız Osman Topaloğlu katılarak konsey üyeleriyle fikir alış-verişinde bulundu.

Başkanımız Osman Topaloğlu; "Kentin öncelikli sorunları ve çözüm önerileri konusunda genel kurul üyelerine de büyük sorumluluk düşüyor. Kent yaşamında gördükleri eksiklik, yanlışlık ve bunlarla ilgili çözüm önerilerini dile getirerek bizlere yardımcı olan Kent Konseyimize teşekkür ediyorum"dedi.

Kent Konseyi üyelerinin hazır bulunduğu 13 maddelik gündemden oluşan genel kurul toplantısında, uygulamaya geçirilecek olan “Gençlik Meclisinin tarafından Gençlik Etkinlikleri Projesi, Eğitim ve Spor Grubu tarafından Evleniyoruz Peki Mutlu muyuz projesi, Halk Sağlığı Çalışma Grubu tarafından Organ Bağışı projesi, Halk Sağlığı Çalışma Grubu tarafından Obezite ile mücadele projesi” olmak üzere 4 proje üyeler tarafından onaylandı.

19 Mayıs Kent Konseyi Başkanı Mustafa Serkan Eroğlu 2014-2015 yılı içerisinde yapılan toplantılarda alınan kararlar ile ilgili nelerin yapıldığına dair bilgiler verdi. Katılımlarından dolayı üyelere teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.