Başkanımız Ak Parti İlçe Danışma toplantısına katıldı.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı’nın yapmış olduğu olağan Aralık ayı danışma meclisi toplantısı İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen danışma meclisi toplantısında geride bıraktığımız bir ay içerisinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıya, Ak Parti il başkanı Muharrem Göksel, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Belediye Meclis üyeleri ve ak parti teşkilatı katıldı.

Ak Parti ilçe başkanı İrfan Kalaycı yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinde gösterilen başarının ardından teşkilat üyelerine teşekkür ederek oy sıralamasında ilk 10 mahalleye tebrik ve teşekkür belgesi taktim etti.

Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu yaptığı konuşmada; 1 Kasım seçimleri ülkemizin geleceğine yönelik olarak bir dönüm noktasıydı Allah’ın taktiriyle halkımızın teveccühüyle 19 Mayıs’ta bu güne kadarki en yüksek hem oy’a hem oy oranına ulaşmıştır.

İlçedeki yatırımlara değinen Başkanımız; Dereköy ve Yörükler mahalleleri spor kompleksleri ihalesi ocak ayının ilk haftasında ihalesi gerçekleştirilecek.

Dereköy ve Yörükler mahallesi düğün salonu ve ilçe merkezimizde kültür merkezi projeleri tamamlandı.2016 yılı içerisinde bu 3 projemizin ihalesi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. dedi

Doğalgaz konusunda çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Topaloğlu; İlçemizde doğalgaz çalışmaları sürüyor, 21 km ana boru hattı tamamlanmak üzere. Nisan ayı itibariyle yüklenici firma olan akmercan delta doğalgaz ilçemizde büro açacak ve talepleri almaya başlayacak. Taleplerin yoğunluğuna göre iç hatlar döşenmeye başlayacak. 2016 yılı kış aylarında ilçemizde en azından birkaç mahallemizde doğalgaz kullanılmaya başlanacak. dedi.