Balkan Güreş Şampiyonasından Gümüş Madalya

Sırbistan' da yapılan Balkan Güreş Şampiyonası'nda, 35 kilogram kategorisinde, gümüş madalya kazanan 19 Mayıs Belediyespor Kulübü Milli Güreşçisimiz Gökhan Günaydın Başkanımız Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Balkan Güreş Şampiyonasında 35 kg’da gümüş madalya alarak takım halinde 1.olan minderin aslanları aldığı başarılı sonuçlarla ilçemizin adını sporda duyurmaya devam ediyor.

Spora ve sporcuya verdiği destekle ata sporumuzun gelişim ve tanıtımında büyük emek gösteren Başkanımız Osman Topaloğlu, “Güreş takımımızın başarısı asla tesadüf değildir. Elde edilen başarılar büyük emek ve fedakârlıkların sonucudur, büyük başarıların devamının geleceğine canı gönülden inanıyorum. Kulübümüzün başarı grafiğini yükselterek Türkiye ve dünya çapında birçok başarıya imza atmasına şahit oluyoruz. Bu başarılı sonuçları gördükçe spora ve sporcuya daha çok yatırım yapma düşüncesini geliştiriyoruz” dedi.

19 Mayıs Belediyespor Kulübü Milli Güreşçisi Gökhan Günaydın ise yaptığı konuşmada; “Bizlere verdiği destekten dolayı belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu, gümüş madalya kazanan Güreşçi Gökhan Günaydın’a altın hediye etti.