Başkanımız Halk Bankası Bölge Koordinatörü Dursun Ali Kılıcı’yı Ziyaret Etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu yeni göreve başlayan Halk Bankası Bölge Koordinatörü Dursun Ali Kılıcı’yı ziyaret etti.

Göreve yeni başlaması hasebiyle Halk Bankası Müdürünü ziyaret ettiğini belirten Başkanımız Osman Topaloğlu “Öncelikle Müdürümüze Bölge Müdürü olarak başladığı ilk görev yerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

19 Mayıs ilçemizde ticaret gelişecek ise, bankaların bu gelişim sürecinde payı büyük olacağını belirten Başkanımız Osman Topaloğlu; “Sanayicilerimiz ve iş adamlarımız bankalarla doğru iletişime geçip, yeteri kadar istifade edebilirlerse, bankaların bu kurumlara çok ciddi katkıları olacaktır” dedi.

Halk Bankasının son yıllarda atılım gerçekleştirdiğini ifade eden Başkanımız Osman Topaloğlu, ‘´Halk Bankası son yıllarda önemli atılım yapmış bir kurumdur. İnanıyorum ki, Dursun Ali Bey ile bu atak daha da artacak ve yenilenme devam edecektir. Kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Şahsım ve kurumum olarak yardımcı olacağımız bir konu olursa her zaman hazır olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Halk Bankası Bölge Müdürü Dursun Ali Kılıclı ise, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu´nun müdürlüklerine yaptığı ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade ederek, bu nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Topaloğlu´na teşekkür etti.