Başkanımız Belediyede Görev Yapan Kadın Personeline Akşam Yemeği Programı Düzenledi.

Başkanımız Osman Topaloğlu belediyede görev yapan kadın personeline İskele Balık Restaurant’ta akşam yemeği programı düzenledi.

Yemeğe Başkanımız Osman Topaloğlu, eşi Banu Topaloğlu, 19 Mayıs belediyesi çalışan kadınlar katıldı.

8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle 19 Mayıs belediyesi çalışan kadın personeli ile akşam yemeğinde bir araya gelen Başkanımız Osman Topaloğlu önce eşi Banu Topaloğlu’nun daha sonra 19 Mayıs Belediyesi çalışan kadın personelinin 8 Mart dünya kadınlar gününü kutlayarak, günün anısına çiçek takdim etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu,” Kadınlarımız bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdır. Toplumsal yaşamın her kademesinde, her zaman önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük bir payın sahibi olmuşlardır. Özellikle son yıllarda kadına yönelik şiddetteki dikkat çeken artış toplumun her kesimini rahatsız etmektedir. Bizleri dünyaya getiren, büyüten, bizlere kişilik ve şahsiyet kazandıran kadınlara yönelik bu tutumun son bulmasını diliyorum. Bu duygu ve düşünceler ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

19 Mayıs Belediyesi çalışan kadın personeli 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen akşam yemeği programı için Başkanımız Osman Topaloğlu’na teşekkür etti.