Başkanımız Osman Topaloğlu, 14 Mart Tıp Bayramı Kapsamında İlçemiz Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında İlçemiz Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı.

Ziyarette ilk olarak Hastane Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün’ü makamında ziyaret eden Başkanımız Osman Topaloğlu, Başhekim Gün ve hastane yönetimi ile hastanenin tüm birimlerindeki sağlık çalışanlarına çiçek takdim ettikten sonra Tıp Bayramı’nı kutlayarak, başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Yapılan ziyaretler esnasında hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret eden Başkanımız Osman Topaloğlu, “Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Sağlık alanında gece gündüz her yerde, her koşulda büyük özveriyle, heyecanla görev yapan, bütün sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür eden İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün “Başkanımıza bu anlamlı kutlama için çok teşekkür ediyoruz” dedi.