Yanlız Değilsiniz

19 Mayıs Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu ve Ak Parti 19 Mayıs İlçe Kadın Kolları üyeleri Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret ettiler.

Yaşlılar haftası nedeniyle Banu Topaloğlu ve beraberindekiler huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. Yaşlılarla bir araya gelerek moral veren Topaloğlu, çeşitli hediyeler taktim etti.

Ziyarette Türk Sinemasının unutulmaz isimlerinden Sıtkı Sezgin ( Şişko Nuri ) Topaloğlu ve beraberindekiler ile yakından ilgilendi.

YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Ziyaret sırasında duygulu anlar da yaşayan Topaloğlu huzurevi sakinleriyle tek tek yakından ilgilenerek dertleşti. Türk gelenek ve göreneklerimizde yaşlılarımıza her zaman toplum içerisinde saygı göstermemiz gerekiyor. Onların yalnız olmadığını göstermek amacıyla huzurevini ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu bilmelerini istedik” dedi.

Yaşlıların bir hafta değil 365 gün anılması ve hatırlanması lazım diyen Banu Topaloğlu; Yaşça büyüğünü atasını anmayı bilmeyen insanlar kendileri de yaşlandıkları zaman ne ekerlerse onu biçeceklerdir. Bu güzel günlerde ailenizden gelemeyenler olur sakın üzüntü etmeyin. Bizler aileniz olarak buradayız. dedi.