19 Mayıs Belediyespor Güreşçisi Hüseyin Çakmak Türkiye 3.sü Oldu.

1-3 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Yıldızlar Grekoromen Türkiye Şampiyonasında 19 Mayıs Belediyespor Güreşçisi Hüseyin Çakmak Türkiye 3.sü oldu.

Başkanımız Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret eden Şampiyon Güreşçi Hüseyin Çakmak, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Eroğlu, Güreş Hocaları Fatih Taş, Emrah Kalaycı, Barış Düzenli Başkanımız Osman Topaloğlu’na verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Şampiyon güreşçiyi makamında ağırlayan Başkanımız Osman Topaloğlu, yaptığı konuşmada şampiyon güreşçiyi kutlayarak, “Başarılarınız beni gururlandırdı. Sizleri tebrik ediyorum, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında altın madalyalar bekliyorum. Her zaman destekçiniz olmaya devam edeceğiz” dedi.

Güreş Hocası Fatih Taş ise konuşmasında;” Sporcumuz Hüseyin Çakmak, haftaya Milli takım kampına gidecektir. Uluslararası turnuvalara katılacak ve Avrupa ve Dünya Şampiyonası için seçme yapacaktır. Ayrıca Türkiye’deki birçok köklü güreş spor kulübü kendisini transfer etmek için tekliflerde bulundu. Bu konuda da görüşmelerimiz sürüyor” dedi.