Başkanımız Osman Topaloğlu Görevi Devretti.

19 Mayıs Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu, 23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden Özel Bafra Yeniden Doğuş Rehabilitasyon Merkezi Öğrencisi Fatih Şenkal’a Belediye Başkanlığını sembolik olarak devretti.

Başkanlık koltuğuna oturan Fatih Şenkal; “Belediye başkanı olduğunda hizmetlerini şöyle sıraladı, “engelli çocuklara hizmet vermeyi, çevreyi yeşillendirme bol bol ağaç dikme, ağaç kesenlere ise yüksek cezayı keserdim” dedi.

19 Mayıs Özel Bafra Yeniden Doğuş Özel Rehabilitasyon Merkezi kurucusu, Tuncay İlhan,  Kurum Müdüresi Nevin Yalçın, Öğrenciler, Fatih Şenkal, Ebru Yıldırım ile Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkanımız, başkanlık görevini Fatih Şenkal’a Başkan yardımcılığını ise Ebru Yıldırım’a teslim ederek istek ve önerileri dinledi.

 GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

 19 Mayıs Belediye Başkanımıs Sayın Osman Topaloğlu kendisini ziyarete gelen öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, kendilerine gelecekte hayırlı ve başarılı bir yaşam diledi.