19 Mayıs’ da Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Buluşması.

19 Mayıs İlçesi Alaçamlılar Derneğinden geniş katılımlı Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Kahvaltısı gerçekleşti.

19 Mayıs ilçesi Alaçamlılar Derneği bahçesinde gerçekleştirilen kahvaltı programına, Başkanımız Osman Topaloğlu, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Abdullah Tekelier, İlçe Emniyet Müdürü Öztürk Tekin, Ziraat Bankası Müdürü Emine Aydın Paşaoğlu, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve esnaflar katıldı.

Kahvaltı programı sonunda konuşma yapan Başkanımız Osman Topaloğlu, dernek yönetimine ve programa katılanlara teşekkür etti.

Sivil toplum örgütlerinin önemine değinen Başkanımız Osman Topaloğlu, kendisinin birçok sivil toplum örgütünde görev aldığını anlattı. Bu nedenle de sivil yapılanmaların toplum üzerindeki etkisini ve gücünü daha yakından gördüğünü söyledi.

Başkanımız Osman Topaloğlu konuşmasında;” Göreve geldiğimiz günden bu yana dürüstlükle hizmet etmeye devam ediyoruz. Her gün kapımız açık herkesi bekliyoruz. Sizi dinleyecek ve sorunlarını çözmek için uğraşacak bir belediye başkanınızın olduğunu biliyorsunuz. Biz şunu istiyoruz insanlar gelip geçici kurumlar kalıcıdır. Bu Belediye Başkanı içinde, Muhtarlar içinde, Belediye Meclis Üyeleri içinde, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri içinde aynıdır. Önemli olan görevleri bıraktıktan sonra insanların ne konuştuklarına bakmak lazım” dedi.

19 Mayıs Alaçamlılar Derneği Başkanı Abdullah Bülbül, Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Kahvaltısına katılan herkese teşekkür etti.