Başkan Topaloğlu Belediye Personeliyle İftarda Buluştu

19 Mayıs Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu, Belediyenin kuruluşundan bugüne her kademesinde görev yapmış olan personeliyle iftarda buluştu.

Eski Belediye Başkanlarından, Belediye Meclis üyelerine kadar, işçisinden, memuruna kadar yaklaşık 400 kişinin katıldığı iftar programı 19 Mayıs Belediye Düğün Salonunda gerçekleşti.

Masaları tek tek dolaşarak personel ile tokalaşan Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu konuşmasında; Hepimizin günlük hayatında sorunları var ama bunlar bir kenara bırakarak buraya geldik kuruluşundan bu yana belediyemizde çalışan, belediye başkanlarından, belediye meclis üyelerine ve ailelerine kadar 400 kişi buraya ailelerimizle birlikte geldik. Bu iftar programındaki amaç aynı havayı soluduğumuz ve bu ilçeyi güzelleştirmeye çalışırken aynı yolda yürüdüğümüz kader arkadaşlarımız olarak yılda bir kez olsun bir araya gelerek bu manevi ortamı yaşamak ve yaşatmak hepimizin görevi olması lazım.

Önceden görev yapmış olan Beldeler dahil, belediye başkanlarımız belediye meclis üyelerimiz en ince ayrıntısına kadar hepsi davet edildi. Katılan herkese teşekkür ediyorum. dedi