Türk Kızılay’ından Başkanımıza Teşekkür Ziyareti

Türk Kızılay’ı Samsun Kan Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram ve 19 Mayıs Şube Başkanı Haydar Yalçın, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na Türk Kızılay’ına verdiği destekten dolayı teşekkür eden Samsun Kan Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram; Türk Kızılay’ının ülkenin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerini düzenli, gönüllü, bilinçli kan bağışçılarından karşılanması ve kan bağışı bilincinin toplumda yaygınlaştırılması için yapmış olduğu çalışmalara vermiş olduğu destek ve göstermiş olduğu duyarlılık için Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na teşekkür ediyoruz. dedi.

Kan bağışının tek kaynağının insan olduğunu belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; 19- 20 Mayıs tarihleri arasında ilçemizde yaptığımız çalışmalarla vatandaşlarımız kan bağışında bulundu. Hiçbir çıkar gözetmeden kan bağışında bulunarak insanlığa katkıda bulunan kan bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz. dedi

Asli görevlerinin dışında sosyal sorumluluk projelerine de katkı sunduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu;  yaptıkları kan bağışı ile ihtiyaç sahibi insanlara yardımcı olabilmenin mutluluğu ve huzurunu yaşadıklarını ifade etti.