Başkanımız Osman Topaloğlu İlçe Protokolü İle İftarda Buluştu.

Başkanımız Osman Topaloğlu ilçe protokolü ile iftarda buluştu.

Gerçekleşen iftar programına, 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen, 19 Mayıs Garnizon Komutanı Abdullah Tekelier, Başkanımız Osman Topaloğlu, Sivil Havacılık Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Ferşat Kolbakır, Hava ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aydın Mısırlıoğlu, Daire amirleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

İftar programı sonrasında konuşma yapan Başkanımız Osman Topaloğlu;” Devletimizin temsilcisi, mülkü amirimiz Sayın Kaymakamımızın şahsında bütün ilçe protokolümüze hoş geldiniz diyorum. Bu mübarek ayın kutsiyetini yaşamak ve beraber olmak için burada bulunan bütün konuklarımıza teşekkür ediyorum. 19 Mayıs İlçemizde kamusuyla, yerel yönetimiyle, yerel siyasetiyle çok uyumlu bir çalışmanın olduğunu, güzel işlerin yapıldığını görüyoruz. Tüm bunlar, ilçemizde yaşamanın güzel olmasına, ilçemizde huzura, yarınlara, geleceğini 19 Mayıs’da yaşayabilme düşüncesine ve güvene yansıyor. İlçemizde bu sonuçların elde edilmesinde bütün kurumlarımıza başta Sayın Kaymakamımıza, derneklerimize, muhtarlarımıza, oda başkanlarımıza, kamu kuruluşlarının değerli yöneticilerine bu vesile ile teşekkür ediyorum. Ben bu uyumun sağlanması konusunda gösterilen gayreti en yakından gören, izleyen bir arkadaşınız olarak, biz sadece üzerimize düşeni kolaylaştırma ve daha ileriye taşıma konusunda çalışmaya devam edeceğiz. Bize cesaret veren sizin hoşgörünüz. Bu mübarek ayın kutsiyetini, birbirimizi görebilme fırsatını sağlayan, bizleri onurlandıran bütün konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi. 

İftar programı sonrasında doğum günü olan Hava ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Aydın Mısırlıoğlu’na sürpriz doğum günü pastası kesildi.