19 Mayıs Belediyesi Plaj Futbolunda Şampiyon.

19 Mayıs belediyesi ve Türkiye futbol federasyonunun birlikte organize ettiği T.F.Federasyonu plaj futbol ligi 19 Mayıs etabı,  19 Mayıs plajında tamamlandı.

23-24 Temmuz tarihleri arasında tamamlanan turnuvada ilk gün müsabakası Karşıyaka Mahallesi ile Bafra Hacınabi Gençlik arasında oynandı. İkinci maçta ise 19 Mayıs belediye ve Atakum Gençlik karşılaştı. İlk günün galipleri Bafra Hacınabi Gençlik ile 19 Mayıs Belediye 24 Temmuz Pazar günü finalde karşılaştı. Final maçını 19 Mayıs belediyesi kazanarak etabının şampiyonu oldu.

Finalde gerçekleşen kupa törenine 19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu, T.F.Federasyonu Bölge müdürü İbrahim Güven, T.F.Federasyonu Gelişim Departmanından Sertan Kırağası ve T.F.Federasyonu Eğe Teknik Sorumlusu Ozan Yılmaz, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Şener Aydın, İlk Hakem Kurulu Başkanı Faruk Sertakan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. M.Serkan Eroğlu katıldı.

Federasyon yetkilileri, 19 Mayıs etabının ilk organizasyonu olmasına rağmen çok başarılı bulduklarını, önümüzdeki yıllar için de değerlendireceklerini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkanımız Osman Topaloğlu " Spor barış ve kardeşlik duygularını, birlik ve beraberliği pekiştirmektir. Bu sebeple bu tür organizasyonlar çok faydalı ve önemlidir. Bu turnuvada katkısı olan herkese, sporsever halkımıza ve ter döken tüm sporcularımıza teşekkür ederim” dedi.