Başkanımız Osman Topaloğlu'nun En Mutlu Günü.

Başkanımız Osman Topaloğlu’nun oğlu Yiğit Topaloğlu, hayatını kendisi gibi doktor olan Ayça Ardıç ile muhteşem bir nikâh töreni ile birleştirdi.

Sheraton Samsun hotelde  Başkanımız Osman Topaloğlu ile Başkanımızın eşi Banu Topaloğlu’nun oğlu Dr. Yiğit Topaloğlu, Kimyager Nuri Ardıç ile Zeynep Ardıç’ın kızı Dr. Ayça Ardıç için nikâh töreni düzenlendi.

Genç çiftin nikâhlarını Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıyarken şahitliklerini ise Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ak Parti Samsun Millet Vekili Hasan Basri Kurt, Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Zeki Ardahanoğlu ve Erdinç Eydemir yaptı. Genç çiftin nikâh cüzdanlarını Milletvekili Çiğdem Karaaslan gelin Dr. Ayça Topaloğlu’na mutluluk dileyerek verdi.

Nikâh törenine Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Vezir Köprü Belediye Başkanı Sadık Edis, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Lâdik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Sinop Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, OMÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet Aydemir, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, SASBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ulusoy, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Temel Uzlu, Ak Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluş temcilcisi ve davetli katıldı.

Başkanımız Osman Topaloğlu “ Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp, mutluluğumuzu bizimle paylaşan herkese çok teşekkür ederim” dedi.