Muhtarlar Derneğinden Başkanımıza Ziyaret

Yeni Göreve Gelen Muhtarlar Derneğinden Başkan Topaloğlu’na Ziyaret
19 Mayıs İlçesinde 18 Ekim Salı günü gerçekleşen Muhtarlar Derneği başkanlık seçiminde göreve gelen Çandır Mahallesi Muhtarı Hasan Ev ve mahalle muhtarları 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, yeni göreve başlayan Muhtarlar Dernek Başkanı Hasan Ev ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, 19 Ekim Muhtarlar günlerini de kutladı.
Sorunların çözümü ve hizmetlerin vatandaşa ulaşması için muhtarlarımızla el ele veriyoruz diyen Başkan Topaloğlu; ‘’ Muhtarlarımızla el ele vererek ilçemize hizmet ediyoruz. 24 saat halkımızın hizmetindeyiz. Muhtarlarımız bizim halk içindeki temsilcimiz, gözümüz, kulağımız. Mahallelinin isteklerini, beklentilerini, sorunlarını, muhtarlarımızdan öğreniyor, bölgeye hizmeti işbirliği içinde gerçekleştiriyoruz. İlk olarak yeni göreve gelen Çandır Mahalle Muhtarımız Hasan Ev ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum. Ayrıca 19 Ekim Muhtarlar gününüzü de kutluyorum.’’ dedi.
Ziyaretin ardından, 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen, 19 Mayıs Garnizon Komutanı Abdullah Tekelier, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve Mahalle muhtarları şehitliği ziyaret ederek dua ettiler, ardından protokol ile birlikte yemekte buluştular.