YÖRÜKLER MAHALLESİ’NDEN GÜÇLÜ BİR EVET.

 YÖRÜKLER MAHALLESİ’NDEN GÜÇLÜ BİR EVET.

Yörükler mahallesinde halk toplantısı gerçekleştiren Başkanımız  Osman Topaloğlu; ’’ Yoğun katılımdan dolayı Yörükler Mahallesi halkına teşekkür etti. 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan halkoylamasında Yörükler Mahallemizin vereceği desteğin çok büyük olacağını bekliyoruz.’’ dedi.

Başkanımız Osman Topaloğlu; "Anayasa değişikliği ile ülkemizi yeni bir hükümet sistemine kavuşturmanın mücadelesini veriyoruz. İnşallah bu Aziz Milletimiz geçmişte çağları açıp çağları kapatan ataları gibi 16 Nisan’da sandıkta gerekeni yaparak ve Güçlü bir ’Evet’ ile ülkemizde geleceğe daha da ümitle bakabilmemize vesile olacak. Bunu biz yapacağız hep beraber Türkiye olarak Allah’ın izni ve inayetiyle inşallah başaracağız.’’dedi.

Ülkemizin önüne engel koyanlara en büyük cevabı 16 Nisan’da vereceklerini belirten Başkanımız  Osman Topaloğlu; ‘’ Bu ülkede önümüze, gezi olaylarını, 27 Nisan e-muhtırasını, 17/27 Aralık darbe girişimini, 15 Temmuzu koyanlar ülkemizin gelişmesini istemeyenlerdir.’’ dedi.

‘’Vatandaşlarımız 16 Nisan referandumunun önemini çok iyi biliyor.’’ diyen Başkanımız Osman Topaloğlu;’’ Türkiye, 94 yılda 65 hükümetle tanıştı. Hükümetlerin ortalama ömrü 1,5 yıldır. Eğer istikrar olsaydı, eğer her 5 yılda bir seçim yapılsaydı, bugün 65. hükümet değil, 19. hükümet kurulacaktı. Türkiye koalisyon krizleri yaşamayacaktı.’’ dedi.

“Sabah oy ver, akşam hükümet kurulsun” diyen Başkanımız Osman Topaloğlu; “Önümüze iki sandık gelecek birinde Cumhurbaşkanı adaylarına bakıp oyunuzu sabah vereceksiniz akşam hükümet kurulacak. Diğer sandık için de bakacaksınız kim benim sorumlarını TBMM’ye taşır, kim o sorunlarla ilgili kanun çıkarır diye değerlendirip ona göre oyunuzu kullanacaksınız. Güçlü bir Meclis olacak güçlü bir Cumhurbaşkanı olacak. Her şeyden önemlisi sabah oy verip akşam kurulacak olan hükümetle beraber güvenoyu da tesis edilmiş olacak. Yani güvenoyunu sandıkta vermiş olacağız ve Meclis’ten güvenoyu problemini ortadan kaldırmış olacak.” dedi.