Köy Konağı Projesi Hayata Geçiyor.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun projeleri arasında yer alan Mimar Sinan Mahallesi Köy Konağı projesi hayata geçiyor.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun yerel seçimlerde seçim beyannamesinde bulunan Köy Konağı projesi, Mimar Sinan Mahallesinde hayata geçiriliyor. Çalışmaların başladığı Köy Konağının yapımı vatandaşları memnun etti.

Kısa süre içerisinde Köy Konağını tamamlayıp mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefleyen 19 Mayıs Belediyesi, bu çalışmasıyla bir başarıya daha imza atıyor.

2017 YILI PROJE YILI OLACAK

Proje hakkında açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ 2017 yılı 19 Mayıs İlçemiz için proje yılı olacak. Bunlardan ilki köy konağı projesi. Mimar Sinan mahallemize verdiğimiz bir sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Daha öncesinde çevre düzenlemelerini ve çocuk oyun gruplarının montajını gerçekleştirdiğimiz Köy Konağımız 200 m2 alan üzerine inşa ediliyor. İçerisinde kurs odası ve toplantı salonunun yanı sıra engelli tuvaleti ve mutfağı da bulunuyor. Komple bir tesis olacak olan Köy Konağı Projemizi kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Merkez, kenar mahalle ayrımı yapmaksızın bu ilçenin her noktasına eşit hizmet götürme amacındayız.’’ dedi.