Şölen Hazırlıkları Başladı

19 Mayıs Belediyesi ilçede yaşayan 80 çocuğu sünnet ettiriyor.

19 Mayıs Belediyesi 7.Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında bu yıl ilçede yaşayan 80 çocuğu sünnet ettiriyor.

19 Mayıs Belediyesi tarafından 15 Temmuz’da yapılacak olan 7. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, sünnet şöleni kapsamında sünnet olmak için başvuran miniklerin sünnetlerine başlandığını belirtti.

Festival 15 Temmuz’da

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptığı açıklamada; ‘’ 7. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında bu yıl 80 yavrumuzu sünnet ettiriyoruz. Kayıtlarını aldığımız çocuklarımız sağlıklı ve hijyenik bir ortamda erkekliğe ilk adımlarını atıyor. Her gün 5 kişilik gruplar halinde çocuklarımız personelimiz tarafından Bafra Devlet hastanesine götürülüyor. Önce muayeneden geçirilen yavrularımızı sünnet kesimlerinin ardından kontrollerini de tek tek sağlıyoruz. Ülkemiz için dönüm noktası olan 15 Temmuz tarihinde yapacağımız bu şölende hep birlikte bu mutluluk ve heyecanı paylaşmak istiyorum. Erkekliğe ilk adımını atan çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. İnşallah sünnet olan evlatlarımızın damat olduklarını da görürüz. 2009 yılından bu zamana kadar yaklaşık 800 evladımızı sünnet ettirmenin mutluluğuna eriştik. Çocuklarınız burada ömürleri boyunca kendileri için çok özel olan bir duyguyu yaşıyorlar.’’ dedi.