19 Mayıs’ta Ak Parti Ailesi İftarda Buluştu

AK Parti 19 Mayıs İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği iftar yemeğinde AK Parti ailesi buluştu. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeğinde birlik ve beraberlik örneği sergilendi. Milletvekili Fuat Köktaş, birlik ve beraberliğimiz daim olsun, dedi.

19 Mayıs Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen iftar yemeğine Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı, Ak Parti ilçe koordinatörü Orhan Tozlu, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve Yetim Aileleri ve partililer katıldı.

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yazar yaptığı konuşmada; ‘’ Kıymetli misafirler hepiniz iftar davetimize hoş geldiniz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek ramazan ayının son günlerini yaşadığımız şu günlerde Cenab-ı Allah tutmuş olduğumuz oruçlarımızı yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul etsin. Ramazan bayramına erişmeyi hepimize nasip etsin.’’ dedi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı, düzenlenen iftar yemeğinin birlik ve beraberliğin güzel bir örneği olduğunu ifade ederek, "Bizlerin bir araya gelmesini, birlik ve beraberlik içinde olmamızı hem şehrimiz, hem ülkemiz hem de milletimiz için çok önemsiyorum. Şimdiden ramazan bayramımızı kutluyorum." dedi.

Davete icabet eden tüm misafirlere ve teşkilat mensuplarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu da; ‘’Programın amacından bahsederek, “Bizler bugün burada kardeşliğimizi, parti aidiyetimizi ve davamıza olan bağımızı güçlendirmek için bir aradayız. Ramazan ayında elbette bir arınma, rahmetinden ve bereketinden faydalanma ile Cenab – ı Hakk’ın rızasına nail olmak için oruç tutuyoruz. Tutmuş olduğumuz oruçlarımız ve yapmış olduğumuz ibadetlerimiz kabul olsun. ” dedi.

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partilileri bir araya getiren İlçe Başkanlığına düzenlediği iftardan dolayı teşekkür ederek, “Bizleri bir araya getiren teşkilatımıza ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu mübarek günlerde zor günler geçirdiğimiz İslam coğrafyasında birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize vesile olması, geleceğe de umutla çıkmayı Rabbimden niyaz ediyorum. Rabbim hepimizin dirliği, birliği ve kardeşliğini daim etsin. Bizleri millet olarak ülke olarak çok daha güçlü kılsın, çünkü bizim dirliğimiz, bizim kardeşliğimiz bizim gücümüzdür. Bizim gücümüz ülkenin ve bütün ümmetin gücüdür” dedi.