19 Mayıs İlçesinde Amatör Spor Haftası Etkinlikleri.

19 Mayıs İlçesinde, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen amatör spor kulüplerine malzeme dağıtım töreni gerçekleştirildi.

19 Mayıs İlçesi Gençlik Merkezinde düzenlenen törene 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Serkan Eroğlu, sporcular ve aileleri katıldı.

Amatör spor kulüpleri tarafından sergilenen gösterilerin ardından sporculara madalya, hediye ve malzeme dağıtımı gerçekleştirildi.

‘’Her Branşta ilçemizi temsil eden sporcular yetiştiriyoruz’’ diyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’Judo, Güreş, Futbol, Voleybol, Basketbol, Hentbol, Masa Tenisi, başta olmak üzere her branşta ilçemizi en iyi şekilde temsil edecek sporcular yetiştiriyoruz ve yarışmalardan dereceyle dönen sporcularımız göğsümüzü kabartıyor. Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Spor Kulüplerimize malzeme dağıtımı yaparak, sporculara başarılar diledik. Türk Sporunun temel taşını oluşturan Amatör Spor kulüplerimize desteğimiz her zaman devam edecek.’’dedi.